Posuvné systémy

Albio 230 POSUVNO-ZDVIŽNÝ STENOVÝ SYSTÉM

Albio 230 ponúka vysoký izolačný efekt vďaka tepelnému termomostíku, a to aj pri nepriaznivých poveternostných podmienkach. Systém môže byť vybavený posuvno-sklopným kovaním, alebo krídla môžu byť len posuvné, v závislosti od konkrétneho miesta použitia a požiadaviek zákazníka na funkciu systému.
Systém je robustný, v závislosti na použitom kovaní, je schopný uniesť sklenú výplň až do hmotnosti 300 kg.

Jeho nespornou výhodou proti konkurencii je možnosť použita až troch posuvných krídiel na jeden stavebný otvor, kde sa môžu jednotlivé krídla pohybovať úplne autonómne.

Albio 230 má výborný pomer medzi kvalitou a cenou, je cenovo veľmi dostupný.

Albio 225 posuvný systém s prerušením tepelným mostíkom

Albio 225 je posuvný systém menšej konštrukčnej stability, než systém Albio 230. Je určený pre menšie stavebné otvory a nemá možnosť zdvihu pri ovládaní posuvu krídiel. Zvláštnosťou tohto systému je možnosť vkladania nerezovej oceľovej lišty do profilu rámu pre skvelú funkčnosť a dlhú životnosť. Jeho konštrukcia obsahuje dva rôzne vzory, ploché a oválne.

Aplikácie: Okná, balkónové dvere, posuvné steny menších rozmerov.

Albio 205 POSUVNÝ SYSTÉM BEZ TEPELNÉHO MOSTÍKA

ALBI 205 s klasickým dizajnom je ideálnym riešením pre použitie v nenáročných podmienkach. Vodotesnosť je zabezpečená pásovými kefkami a tesnením. Kvalita a trvanlivosť je znakom systému. K dispozícii je v dvoch rôznych prevedeniach profilu, oválnom a reliéfnom.

Aplikácie: Okná, balkónové dvere, posuvné, alebo vstavané, atp.

Albio 215 POSUVNÝ SYSTÉM BEZ TEPELNÉHO MOSTÍKA

ALBIO 215 je charakteristický šírkou krídla 38 mm. Veľkou výhodou systému sú 30 mm klzné valčeky, ktoré zlepšujú klzné schopnosť krídla po koľajnici. Profil krídla ponúka celý rad možností na dizajn a estetiku jeho použitia.

Aplikácie: Okná, balkónové dvere, posuvné steny s rôznou výplňou - sklo, bezpečnostné mreže, sieťky proti hmyzu atď.

Albio 220 Sliding System

Nový posuvný systém bol vytvorený na základe predchádzajúceho systému ALBIO 215. Systém sa odlišuje len nerezovou kolajničkou, ktorá je k dispozícii pri posuve krídel. Štýlové vzory, rovnako ako rôzne verzie profilov, vytvorili celý rad možností pre každú aplikáciu.

Aplikácie: Okná, balkónové dvere, postupné alebo vstavaný-in, atď.

Albio 305-300 JEDNODUCHÝ POSUVNÝ SYSTÉM

Jednoduchá konštrukcia Albio 305-300, v kombinácii so zníženou hmotnosťou profilov, robí tento systém ideálny pre praktické a lacné aplikácie.

Aplikácie: Posuvné okná, dvere, steny, v nenáročných podmienkach.