Otváracie systémy

Albio 109 C SUPERTERMO - SYSTÉM S PRERUŠENÝM TEPELNÝM MOSTÍKOM

Albio 109 C bol navrhnutý s ohľadom na najnovšie technologické trendy v konštrukcii okenných systémov. Dosahuje vysoký výkon v oblasti prestupu tepla, vďaka 24mm šírke polyamidových profilov použitých při konštrukcii tepelného mostíka. Vynikajúce výsledky skúšok a možnosť použitia izolačních skiel až do 44 mm hrúbky, poskytujú vysokú tepelnú a zvukovú izoláciu. Použitie bezpečnostních druhov kovaní okien a dverí, robí z Albia109C absolútne bezpečný systém. Systém tiež ponúka dva rôzne vzory profilov, oválne a klasické hranaté.

Aplikácie: dvere, okná , jednoduché steny, výklady obchodov, v rôznych vyhotoveniach a zostavách. Systém má vynikajúci pomer kvality a ceny. Svojou kalitou a cenou konkuruje najkvalitnejším dreveným oknám, ale i renomovaným značkám výrobcov hliníkových okien a dverí.

Albio 120 SYSTéM S PRERUŠENÝM TEPELNÝM MOSTOM

Albio 120 je systém okien a dverí s tepelným mostíkom. Kombinuje malé rozmery profilu s dobrou hodnotou prestupu tepla. Presný profil a jednoduchý dizajn je určujúci pre použitie tejto rady profilov.

Použitie: Dvere, okná, výklady obchodov menších rozmerov.

Albio 109 Opening Thermobreak

Albio 705 Opening Thermobreak

Albio 101 BEZ PRERUŠENÉHO TEPELNÉHO MOSTÍKA

Rad Albio 101 ponúka najširšiu škálu stavebných typológií, ktoré robia systém vhodný pre rad aplikácií. Obsahuje tri rôzne vzory (reliéfne, oválne a ploché), prezentuje sa radou možností. Ponúka systém trojúrovňového tesnenia s EPDM tesnením a špeciálnym systémom odvodnenia.

Aplikácie: dvere, okná, deliace priečky kancelárií, výklady obchodov v uzatvorených priestoroch.

Albio 108 BEZ PRERUŠENÉHO TEPELNÉHO MOSTÍKA

Albio 108 kombinuje jednoduchosť profilov s ich vynikajúcou funkčnosťou, kde je zachovaný výborný pomer kvality a ceny tohoto produktu. Charakteristika systému Albio 108 zahŕňa tri rôzne vyhotovenia profilu: ploché, oválne a klasické, ktoré sú ponúknuté k výberu užívateľovi.

Aplikácie: dvere, okná, výklady obchodov, v uzatvorených priestoroch, alebo v sezónnych zariadeniach, kde nie sú nároky na úsporu tepla.

Albio 108 C

Albio 101 C